مشهد ، خیابان فرهاد 22 ساختمان نسترن طبقه4 واحد18
05137636197
09155107349
info (@) shahinadv.ir

اخبار

جین آستین هاوس ربراند

علیرغم نوشتن تمام رمان های او در مورد زندگی قرن نوزدهم ، محبوبیت جین آستین هرگز کم نشده است. داستان های او در فیلم ها ، برنامه های تلویزیونی ، فن های داستانی و – برای طرفداران سرسخت او – راهی برای برخورد با جهان اقتباس شده است. بنابراین جای تعجب آور نیست که خانه قرن هفدهم که آستین ۸ سال آخر عمر خود را در آن گذراند هر ساله ده ها هزار نفر از طرفداران را به خود جلب می کند.

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir):

 بر اساس اعلام سایت رسمی نمایشگاه دورپا و اینترپک با توجه به شیوع ویروس کرونا این نمایشگاه به تاخیر 10 ماهه برگزار خواهد شد.


قول معاون فرهنگی ارشاد در جشن ملی صنعت چاپ
اخذ غیرقانونی مالیات از فعالان صنعت چاپ پیگیری می‌شود


معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قول داد طی چند روز آتی موضوع بی‌توجهی به اخذ مالیات از فعالان صنعت چاپ را – با وجود معافیت‌های قانونی - پیگیری کند.

بسته‌بندی می‌تواند اولین تجربه مشتریان با برند شما باشد، چراکه نه تنها توجه مشتریان را به خود جلب می کند، بلکه تخیل آنها را به خود جذب کرده و در ترغیب مشتریان شما برای خرید کمک می‌کند.

چند سالی است که کارتن و کارتن سازی در ایران بسیار مورد توجه صنعت چاپ و بسته بندی است و اکنون یکی از بخش های بزرگ این صنعت محسوب می شود.


آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، وقتی به بازارهای صادراتی ایران سری بزنید متوجه خواهید شد که کارتن و کارتن سازی یکی از بزرگترین و مهمترین موانع صادرات محصولات ایران است. در مواجه سیاسی ترکیه و روسیه بازار بزرگ، مهم و استراتژیک روسیه به یکباره بسوی واردات محصولات ایرانی باز شد اما در مدت کوتاهی ضعف بسته بندی و عدم رعایت استانداردهای بازار هدف مشکلات متعددی برای صادرکنندگان به همراه آورد. کارتن و بسته بندی های کارتنی یکی از این مشکلات بود. بسته بندی کارتنی ترکیه بسیار از نمونه ایرانی باکیفیت تر و مقام تر بود!