بیشتر بدانیم

تاثیر دنیای مجازی

بسیار قابل اعتماد

اهمیت فضای مجازی در تبلیغات

امروزه میلیون ها نفر در ایران ساعت های زیادی از وقت خود را در فضای مجازی می گذرانند. گرچه از دیدگاه کارشناسی این نکته می تواند یک تهدید جدی برای کسب و کار باشد اما آن روی سکه نشان می دهد می توان از همین تهدید به عنوان یک فرصت استفاده کرد. صاحبان کسب و کار با تهیه خبرنامه تبلیغاتی و ارسال آن به گروه های مخاطب تعیین شده می توانند به اهداف خود دست یابند.
در این نوع تبلیغات الکترونیکی، آگهی دهنده می تواند تبلیغ خود را در داخل خبرنامه قرار دهد و نسبت به معرفی خود اقدام کند. اهمیت این نوع تبلیغ به نسبت شیوه ها دیگر آن است که به دلیل ارسال خبرنامه به طیف خاصی از مخاطبان که معمولاً مخاطبان ثابت چنین خبرنامه هایی در وب هستند، شانس دیده شدن آگهی و کلیلک خوردن، افزایش می یابد.
اگر صاحب کسب وکار با آگاهی به دنیای مجازی ورود کند، می تواند شیوه های زیادی برای تبلیغات کالا یا محصول خود بیابد اما این نکته را فراموش نکنیم که به دلیل گستردگی و تنوع، برگ برنده از آن کسی است که تبلیغات خود را با خلاقیت و نوآوری در این فضا منتشر کند. به عبارتی در تولید محتوای اختصاصی محصول شرکت از تمام ظرفیت های نوآورانه برای جلب نظر میلیون ها کاربر بهره گیرد تا بتواند در مدت زمان کوتاه، اثرات ثمربخش تبلیغات در فضای مجازی را مشاهده کند
البته کسانی که با این شیوه از تبلیغات به دنبال رشد و رونق کسب و کار هستند باید بدانند طراحی در این نوع از تبلیغات بسیار مهم و اساسی است. کاربران اینترنتی زمانی که تصویری نظر آنها را جلب کند آن را کلیک می کنند و با محتوای آن تصویر آشنا می شوند. از این رو عدم موفقیت برخی بنرهای تبلیغاتی به دلیل تصاویری است که از نظر بصری زیبا و چشم نواز نیستند.
یکی دیگر از شیوه های تبلیغات در فضای مجازی استفاده از تبلیغات کلمه ای است که بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرد. در این شیوه صاحبان پرتال ها، براساس کلیدواژه های
مورد نظر خود که معمولاً در جهت فعالیت ها و زمینه اصلی وبگاه آنهاست، به معرفی لینک خود اقدام می کنند.
تبلیغات کلمه ای در موتورهای جست وجو، معمولاً طرفدار زیادی دارد، بر همین اساس امروزه گوگل تلاش های زیادی دارد تا کلیدواژه های معروف و مشهوری را که به زبان های مختلف توسط کاربران این سایت، جست وجو می شوند به آگهی دهندگان بفروشد و البته درآمد کلانی نیز از این بابت کسب کرده است.
تغییر و تبدیل در ساختار نظام اجتماعی باعث دگرگونی و تغییر در بسیاری از ارتباطات شد، به گونه ای که همزمان با روی کار
آمدن فناوری های نوین، فصلی جدید در زمینه اطلاع رسانی به وجود آمده است. امروزه شبکه های مختلف رسانه ای سعی می کنند نقش و سهم خود را در بازارهای تبلیغاتی به شکل های مختلف حفظ کنند، زیرا با روی کار آمدن اینترنت دری تازه و نو برای تبلیغات گشوده شد.
صاحبان کسب و کار و بنگاه های تولیدی می توانند با استفاده از ظرفیت های پیدا و پنهان فضای مجازی برای تبلیغات کالا ها و محصولات خود مشتریان زیادتری پیدا کنند. سرعت و کثرت در فضای مجازی بسیار چشمگیر است، زیرا هر خبر یا آگهی در کمتر از ثانیه به اطلاع هزاران هزار و شاید میلیون ها نفر برسد، در صورتی که این امکان در هیچ فضای رسانه ای دیگر وجود ندارد و حتی رادیو و تلویزیون نیز نمی تواند در این عرصه با آن رقابت کند.
تبلیغات در فضای مجازی به دلیل تنوع و تکثر مورد توجه بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ در دنیا قرار گرفته است. یکی از شیوه های تبلیغات در فضای مجازی تبلیغات بنری است که از متداول ترین شیوه های تبلیغات در اینترنت است و مخاطبان زیادی دارد. این تبلیغات چه به صورت گیف انیمیشن و چه به صورت چند رسانه ای، در فریم های مختلف، اطلاعات گوناگون را به کاربران ارائه می کند. کاربران براساس لینکی که روی این تبلیغات قرار گرفته است، به پرتال تبلیغ شده متصل می شوند.

طراحی سایت

مدیریت و پشتیبانی

انیمیشن

تولید محتوا

چند شماره

مزایای تبلیغات در شبکه های اجتماعی چیست؟

طبق آماری که وب‌سایت Hootsuite از تاثیر و میزان استفاده کاربران از شبکه‌های اجتماعی در سال 2020 گزارش داده است:
    تبلیغات در شبکه های اجتماعی روی 97% از کاربران دیجیتالی تاثیر گذاشته است؛ چرا که همین 97 درصد جز مشتریان اینترنتی کسب و کارها به شمار می‌روند.
    84% از کاربران تنها کسانی بوده‌اند که از اینترنت برای دسترسی به شبکه های اجتماعی استفاده کرده‌اند.
    50% از جمعیت جهانی از شبکه ها استفاده می‌کنند یعنی حدود 3.8 بیلیون نفر در جهان که افزایش 9.2 درصدی نسبت به سال 2019 داشته است.
جالب است بدانید که بیشتری درصد افرادی که در حال حاضر از شبکه ها استفاده می‌کنند( یعنی 84% افراد) متعلق به قاره آمریکا و آسیا هستند.
 
مزایای تبلیغات در شبکه های اجتماعی
 
حال بگذارید کمی جزئی‌تر به این آمار و ارقام نگاه بی‌اندازیم؛ یعنی به سراغ میانگین ساعاتی برویم که افراد در طول شبانه روز درگیر شبکه های اجتماعی هستند. طبق آمار جهانی گزارش شده در سال 2020 که توسط وب‌سایت Hootsuite گزارش شده است:
    به طور میانگین افراد 2 ساعت و 24 دقیقه از وقت روزانه خود را در شبکه ها می‌گذرانند.( یعنی 1 ساعت از هر 3 ساعتی که در اینترنت هستند صرف گشت و گذار می‌شود)
    طبق میانگین جهانی، افراد بین سن 16 تا 24 سال، حدود 3 ساعت از روز خود را صرف شبکه ها می‌کنند.
    طبق آماری که شرکت جهانی GlobalWebIndex روی بازه سنی 22 سال تا 46 سال انجام داده است، این افراد نیز میانگین 3 ساعت و یا گاهی کمتر در شبکه ها وقت می گذرانند.
به طور کلی از هر 4 کاربری که از اینترنت استفاده می‌کند،یک نفر دقیقا به سراغ همان وب‌سایت اپلیکیشنی می‌رود که واقعا با آن کار دارد و ساعت محدودی با آن سرگرم است. این یعنی عموم افراد بدون محدودیت زمانی در اینترنت و شبکه های اجتماعی وقت می گذرانند.

97%

تبلیغات مجازی

84%

دسترسی

50%

نرخ رشد
Image

اینستاگرام

چرا مدیریت صفحات مجازی کسب و کارتان را باید به ما بسپارید؟

مدیریت پیج اینستاگرام با جزییات و هزینه مدیریت صفحه اینستاگرام
 
اگه شما هم مثل بسیاری از مدیران کسب و کار ، ابهاماتی برای پیج اینستاگرام خودتون دارید ، کافیه 7 دقیقه وقت بزارید تا توضیحات و جدول تعرفه را ببینید و جواب سوال های خودتونا بگیرید .
لطفا بعد از دیدن پکیج های مدیریت پیج اینستاگرام  توضیحات کامل مدیریت صفحه اینستاگرام را بعد تعرفه حتما حتما مطالعه کنید  .
 قطعا اولین سوالی که احتمالا می پرسید این است که وقتی مدیریت پیج اینستاگرام خود را به یک شرکت یا شخص واگذار کنید ، قرار هست چه کارهایی برای شما انجام بدن .
 یکی از  کلیشه ای ترین جمله ای که افراد می گویند این است که یک عکس یا فیلم را خودمون میتونیم داخل پیج بزاریم . پس اون شرکت یا شخص قراره چه کاری واسه ما انجام بده ؟؟
تعرفه مدیریت صفحه اینستاگرام
سایت70%
مدیر65%
طراحی رابط کاربری80%
بازاریابی60%

بدون محدودیت

ما ویژه هستیم، ما متفاوت هستیم

ایدئولوژِی توسعه دهندگان
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
نظر هنگام رفتن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
نه فقط یک برنامه
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
محیط زیست
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
سازگاری 100 درصد مرورگر
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
همیشه به جنبه روشن زندگی نگاه کن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
logo-mobile.png
تیم مدیریت کانون آگهی و تبلیغات شاهین امیدوار است با تغییراتی در روند تغییر
سیاست سایت و تغییر شکل ظاهری سایت رضایت مشتریان را جلب کند.
کانون آگهی و تبلیغات شاهین

اشتراک در خبرنامه

ما این را اسپم نخواهیم کرد!

جستجو